Планування терміну підживлення

Мінеральні добрива VitaFer від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, відмінна якість. Доставка по всій Україні і за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом Мінеральні добрива VitaFer в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176, +38 (067) 725-6-512.


Планування терміну підживлення є дуже важливим елементом, що дозволяє максимально використовувати можливості, які криються в листковому підживленні добривами VitaFer. Важливо, щоб він був застосований в потрібний час і при дотриманні певних умов. Щоб перевірити терміни, в які слід удобрювати конкретні культури даними речовинами, ознайомтеся з планами підживлення, які були підготовлені Нашими Фахівцями.

Рекомендації по культурам

Важливо також правильно спланувати термін процедури підживлення з урахуванням погодних умов і інших чинників. Базові знання, які Ви отримаєте, читаючи цю статтю, дозволять Вам максимально використовувати можливості, запропоновані добривами VitaFer.

Рослини отримують поживні речовини не тільки з ґрунту через кореневу систему, а й під час листкового підживлення (в основному через природні органи листя, тобто продихи і дихальця). Для досягнення оптимальних результатів процедуру необхідно проводити тоді, коли рослини вже пустили досить багато добре розвинених листків, в залежності від сорту оброблюваної культури.

Важливим фактором, який слід враховувати при виборі строку внесення добрив, є атмосферні умови під час виконання підживлення та безпосередньо після нього. Не рекомендується внесення добрив у вітряні дні, з надлишковою соляризацію, а також в дощові дні. Для повного та ефективного використання поживних речовин, що надходять через листя, рекомендується виконувати процедури підживлення при температурі 10-20 °C. У сонячні дні обприскування слід проводити рано вранці або ввечері, щоб, зволожені розчином рослини як можна довше абсорбували нанесений препарат, що сприятливо впливає на засвоєння компонентів.

Ідеальними умовами є похмура погода та ранній ранок або вечір, коли тканини рослин знаходяться в розслабленому стані, і компоненти легко потрапляють всередину рослин. Зелені частини рослини тим легше поглинають поживні речовини, чим довше залишаються зволожені добривом. Процедура листкового підживлення забезпечує дуже швидке засвоєння та введення макро- і мікроелементів в надземну частину рослин, ефективно запобігаючи виникненню захворювань, дефіцит поживних речовин і зниження врожайності (докладніше про листкове підживлення можна прочитати тут: Переваги листкового підживлення).

 

Отже, процедуру підгодівлі слід виконувати:

  1. Вранці (після того, як спаде роса) або ввечері;
  2. При температурі 10-20 °C (в теплі дні після 20-00);
  3. При низькій соляризації (рекомендується виконувати процедуру під час похмурих днів);
  4. Коли висока вологість повітря;
  5. Коли ґрунт добре зволожений.

Про те, як підготувати робочий розчин, Ви можете прочитати в статті: Підготовка робочого розчину.

2024 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А