Протеїнові добавки

Протеїнові добавки від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка протеїнових добавок по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом протеїнові добавки в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Для повноцінного розвитку сільськогосподарських тварин і птиці їм потрібен якісний корм, який зможе задовольнити всі потреби організму в необхідних білках, вітамінах і мінералах. Рослинні корми, які часто використовуються в сільськогосподарській галузі, бідні на ці важливі елементи, тому тварини можуть відчувати дефіцит, що відбивається на низьких надоях молока, темпі й ефективності приросту.

Протеїн в організмі тварин виконує три функції: будівельну, енергетичну та біологічну.

Будівельна – це забезпечення всіх тканин, органів і м’язів необхідною кількістю матеріалу для синтезу білків організму.

Енергетична функція полягає в постачанні білків, як джерела енергії. Хоча в раціоні тварин великим джерелом енергії є жири та вуглеводи.

Біологічна функція полягає в тому, що протеїни, які є складовою частиною ферментів, гормонів, беруть участь у прискоренні біохімічних процесів і регулюють обмін речовин всередині клітин.

На допомогу приходять готові протеїнові добавки, вітамінні та мінеральні комплекси. Протеїни займають, мабуть, найважливіше місце в раціоні тварин. Недаремно слово «протеїн» з грецької перекладається, як «перший». Протеїни – це прості та складні білки. У зернових кормах більшою мірою присутні прості білки, в трав’яних – складні.

В якості протеїнових добавок у тваринництві, особливо для свиней та птиці, використовують білкові концентрати (шрот олійних рослин і макухи), рибне борошно, м’ясне борошно, сушена кров, а також молочні продукти.

Купуючи протеїнові добавки від ТОВ «Агрокапітал України» ви можете бути впевнені у високій якості продукції та доступною ціною.

Ми йдемо назустріч своїм клієнтам, забезпечуючи доставку протеїнових добавок по Україні та за кордон. Вибираючи компанію «Агрокапітал України» ви обираєте успіх!

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А